You are currently viewing מספרה מאפס: מה תלמדו בקורסים "תספורת נשים וכימיה מעשית"

מספרה מאפס: מה תלמדו בקורסים "תספורת נשים וכימיה מעשית"

צביעת שיער וגזירת שיער היא אחד מסוגי העבודה המורכבים והמעניינים ביותר למספרות, המהווה אינדיקטור לאיכות השירותים הניתנים. וכל איש מקצוע יאשר שתחומים אלו דורשים ממנו אחריות, ידע רב ותרגול. לכן, אתה צריך לגשת לבחירת קורסי המספרה במלוא הרצינות כדי שתחילת הקריירה שלך תהיה מוצלחת. בעזרת הדוגמה של קורס תספורת נשים וכימיה מעשית במכללת LFA, נספר לכם על נקודות היסוד.

 

לכתחילה כדאי לציין שבמכללה ניתן למצוא קורסים הן למתחילים שרק מתחילים להתוודע למספרות ולעשות את צעדיהם הראשונים בקריירה והן למספרות מנוסים שרוצים לשפר את כישוריהם. ההכשרה בנויה כך שכל תלמיד יגלה הרבה מידע חדש, שימושי, לא רק מעשי אלא גם תיאורטי.

 

המטרה העיקרית שלנו היא לפתח את הכישורים המקצועיים הבסיסיים הדרושים לעבודה במכוני יופי וליצירת עסק משלהם בעתיד. עם סיום הקורס, הבוגרים שלנו יוכלו לחשוב בצורה מופתית על התמונה העתידית של הלקוח לפרטי פרטים וליצור בקלות תספורות נשים יצירתיות. וכמובן תעודה בינלאומית ממכללת LFA, איתה תוכלו לעבוד בהמשך בכל מקום בעולם.

 

מה כלול בתכנית הקורס?

 

לימוד גזירת שיער מאפס הוא תהליך מורכב למדי וכולל 25 שיעורים תיאורטיים ומעשיים. אנו מפרטים את נושאי המפתח שבהם ישלטו מאסטרים מתחילים בהדרכת מומחים מהמכללה שלנו:

 

– הוראת תספורות. לימוד מפורט ולימוד מעשי של תסרוקות פופולריות (תספורות מדורגות, בוגרות, אסימטריות, אחידות, יצירתיות ואחרות). במהלך הקורס ילמדו המאסטרים כיצד ליצור תמונות נשיות מאפס. גולת הכותרת של הקורס היא ההכשרה בטכניקה האוניברסלית של בית הספר האנגלי Vidal Sassoon, המאפשרת לבצע תספורות בכל רמת מורכבות. לתספורות וידאל ששון יש קווי מתאר מוגדרים גיאומטרית, הן נראות מושלמות ללא סטיילינג ובכל זמן, זמינות לטיפול יומיומי ביתי.

 

תלמד לעשות:

 

  • לימוד גזירת שיער מאפס הוא תהליך מורכב למדי וכולל 25 שיעורים תיאורטיים ומעשיים. אנו מפרטים את נושאי המפתח שבהם ישלטו מאסטרים מתחילים בהדרכת מומחים מהמכללה שלנו:

 

– הוראת תספורות. לימוד מפורט ולימוד מעשי של תסרוקות פופולריות (תספורות מדורגות, בוגרות, אסימטריות, אחידות, יצירתיות ואחרות). במהלך הקורס ילמדו המאסטרים כיצד ליצור תמונות נשיות מאפס. גולת הכותרת של הקורס היא ההכשרה בטכניקה האוניברסלית של בית הספר האנגלי Vidal Sassoon, המאפשרת לבצע תספורות בכל רמת מורכבות. לתספורות Vidal Sassoon קווי מתאר ברורים מבחינה גיאומטרית, הן נראות מושלמות ללא סטיילינג ובכל זמן, זמינות לטיפול יומיומי ביתי.

 

תלמד לעשות:

 

כך, תוכלי לשלוט ולחדד את כל סוגי תספורות הנשים לשלמות על פי טכניקת העיצוב המישורית הייחודית המבוססת על וידאל ששון.

 

-בחירה אישית של תסרוקות ודקויות הדוגמנות שלה, תוך התחשבות בסגנון ובפיזיולוגיה של הדגם. במהלך השיעורים התלמידים ילמדו להבין את הפרטים האופייניים לתדמית הלקוח, לבחור את הסגנון המתאים לו ולהציע אפשרויות תספורת שיכולות להדגיש את היתרונות ולהסוות את הפגמים במראה החיצוני.

ההשפעה על בחירת התספורות של תכונות אנטומיות כגון צורת הראש, גובה המצח, סוג הדמות והפנים. כמו כן תלמדו בכיתה על קביעת מבנה השיער (סוג, צפיפות, נקבוביות, מרקם). כדי לבחור את האפשרות המושלמת לתספורת ועיצוב, המאסטר צריך לקחת בחשבון את כל מגוון התכונות.

חלוקת הראש לאזורים מסוימים (פריאטלי, זמני, עורף עליון ותחתון), תכונות של כיוון צמיחת השיער ויצירת פרידות (אנכיות, סגיטליות, אלכסוניות וכו'). הידע שנצבר יעזור למומחה להשיג תוצאות באיכות גבוהה בעת ביצוע תספורות, עיצוב תסרוקות, צביעה, סלסול.

 

-צורות של תספורות, טכניקות מודרניות וסוגי החתכים העיקריים. גוש גדול של שיעורים שיציג בפני התלמידים ידע תיאורטי שימושי. בשיעורי התספורות מאפס, המאסטרים ישלטו בארבע צורות בסיסיות (מאסיביות, מדורגות, פרוגרסיביות ואחידות), סוגי חיתוכים (ישרים, חדים, חיצוניים, משוננים, נקודתיים וכו'), כמו גם טכניקות בסיסיות (גדיל- כיסוי לגדיל, תספורת מדורגת, גדיל אחר גדיל, שיטת יד חופשית).

עבודה עם מכשירים, תיאוריה ופרקטיקה של הנחת ידיים. בכיתה יחלקו מומחים את סודות השימוש בכלי מספרה והטיפול בהם, כמו גם שמירה על אמצעי זהירות. מודול זה כולל מספר רב של תרגילים מעשיים. מיומנויות מפותחות על בובות ראווה, ורק לאחר שצוברים קצת ניסיון התלמידים מתחילים לעבוד עם דוגמניות.

 

החלק השני של הקורס מאפשר לך לנתח באופן יסודי את טכנולוגיית הצביעה מנקודת מבט של תהליכים כימיים. התלמידים לומדים את הכימיה של הצבע, החל מפלסטלינה וגואש. ערבוב צבעים, הם מבינים את האמנות של יצירת גוונים ושילובי צבעים. אחר כך הם עוברים ללימוד הנוסחאות לבניית צבעים. הכירו את הנושאים והמושגים:

 

  • עומק הטון, כיצד להתאים את רמת העומק

 

  • נטרול פיגמנט וריפיגמנטציה

 

  • צבע חצי קבוע ואמוניה

 

  • רמת PH בצבעים ובצבעים חומציים

 

  • סוגי צבעי שיער וחברות המייצרות אותם (לכל אחד יש מאפיינים משלו)

 

  • מהו טון מיקס וכיצד עובדים איתו.

 

בפועל, תוכל לשלוט בטכניקות צביעה כגון "באליאג'", "גוונים", "טשטוש" ("שתוש"). למד כיצד לבנות נוסחאות, להתאים את הצבע לסוג של כל לקוח, לצבוע שיער אפור.

 

אחד המרכיבים החשובים בהכשרה, כמובן, הם המורים והמומחים עצמם.

הקורס במכללת LFA מועבר על ידי צוות מורים מנוסה: אוולינה חן ושמעון ביטון.

 

אוולינה עוסקת במקצוע כבר 30 שנה. למרות כישוריה, סלון היופי שלה וזרם אינסופי של לקוחות, היא ממשיכה לשפר כל הזמן את כישוריה בחו"ל. זה מלמד את התלמידים שלנו לאהוב את המקצוע, לבוא לעבודה תמיד עם חיוך ולהיות חבר ללקוח שייעץ ויצור את התמונה האידיאלית ביותר, שיוכל לטפל בה בקלות בבית.

 

שמעון גם יוצר תסרוקות מדהימות במספרה המצליחה שלו כבר למעלה מ-30 שנה, עבר הכשרה מקצועית בטכנולוגיית Wella והוא אחד המנטורים הטובים ביותר.

 

על ידי לימוד עם מאסטרים מנוסים, תקבל לא רק את כל המטען של הידע על המקצוע, אלא גם לקחת את הדבר החשוב ביותר – תבין את הפסיכולוגיה העדינה של עבודה עם לקוחות. איך לפגוש ולנצח לקוח במבט חטוף, לקבוע את הסוג, את מצב הרוח שלו, איך לקחת בחשבון את רצונותיו או לענות להתנגדויות, איך לשפר את התמונה, על מה אפשר לדבר על מה אי אפשר לדבר במהלך עבודה – כל פרט חשוב במקצוע הזה! הלקוחות הראשונים שלך יכולים להיות קבועים לאחר הפגישה הראשונה איתך! ונשמח ללמד אתכם את כל נבכי המקצוע.

 

כל מודול שיעור הוא מחסן של מידע רב ערך למספרות מתחילות ומנוסות שחולמות לעשות צעד קדימה בקריירה שלהן. והמומחים המובילים שלנו בתעשיית המספרות ישמחו לעזור בכך, אשר מפתחים טכניקות בלעדיות משלהם, ומשתפים את הידע שלהם עם סטודנטים במכללה.

 

חולמת לצבור את הידע הדרוש לקריירה מצליחה כמעצב שיער? אז אתה מתקדם בכיוון הנכון. הרי במכללת LFA תוכלו לצבור את הניסיון הדרוש ולקבל תוצאת למידה מובטחת, שבאמצעותה תוכלו להתחיל מיד בעבודה מוצלחת, ובהמשך ליצור עסק מצליח ומשגשג. אנחנו תמיד תומכים בבוגרים שלנו בכל מאמץ, ונשארים איתם בקשר. רובם כבר בעלי מכוני יופי משלהם עם זרימת לקוחות והכנסה יציבה משלהם. אם אתה רוצה אותו הדבר, הירשמו לקורס.