You are currently viewing הרגלים של אנשים חסכנים כשאתם יוצאים מהבית

הרגלים של אנשים חסכנים כשאתם יוצאים מהבית

בסדר, בוא נדבר על איך אתה שומר על ההרגלים החסכניים שלך בזמן שאתה בחוץ. קל יותר לומר מאשר לעשות, נכון?! אנחנו לא נציף את זה. זה קשה. אבל זה כל כך שווה את זה! במקום ליפול לאותו בור של הוצאות כסף שוב ושוב, עקבו אחר ההרגלים הלא שכיחים של אנשים חסכנים וראו כמה כסף אתם יכולים לחסוך כשאתם מחוץ לבית.

 

המומחים של NAU קופונים דיגיטליים ריכזו עבורכם את המידע:

תפסיקו לקנות מזכרות

זהו אחד פשוט! מי פה אשם בהבאת מזכרות הביתה מכל טיול? היי, לא בושה! גם אנחנו אשמים בזה. אבל זה העניין: המזכרות הזולות האלה לא שוות את זה, חבר'ה. (ובאותו נושא- הזמינו מלון בבוקינג עם קופון או הנחה).

 

אולי יש לך מקרר מכוסה במגנטים ובערך תריסר כובעי בייסבול בארון האולם שלך. או מדף מלא בכדורי שלג, פוחלצים או ספלים זולים. באיזו תדירות אתה באמת משתמש בדברים האלה?! תהיה כנה. תפסיק לבזבז את כל הכסף הזה ופשוט צלם הרבה תמונות! בכל מקרה הן מזכרות טובות יותר.

השאר את הארנק שלך במכונית

מוכנים לנסות משהו מטורף? כשאתה יוצא לסידורים, השאר את הארנק שלך במכונית. תגיד וואו?! כֵּן. אמרנו את זה. זה יאלץ אותך לעשות אחד משני דברים.

 

ראשית, אתה עשוי להחליט שאתה לא צריך את מה שאתה מסתכל עליו. שנית, תצטרך לחזור לקנות את הפריט, מה שנותן לך זמן לשקול אם אתה באמת צריך אותו או לא.

 

החל את העיקרון הזה גם על קניות מקוונות. השאר פריט בעגלת הקניות שלך למשך 24 שעות שלמות לפני שתלחץ על כפתור הרכישה. תשע פעמים מתוך עשר, כנראה שתשנה את דעתך!

 

חיסכון משוער: מי יודע? מאות!

הרגלים של אנשים חסכנים כאשר אתה צריך להוציא כסף

אוקיי, כפי שאמרנו קודם, להיות חסכני וזול זה לא אותו דבר! לפעמים אתה צריך להוציא כסף, ולפעמים באמת משתלם להוציא קצת יותר. זה לא אומר שאתה צריך לשלם מחיר מלא! אנשים חסכנים עושים את המחקר שלהם ועוקבים אחר ההרגלים האלה כדי לקבל את המרב תמורת הכסף שלהם!

לנהוג במכונית משומשת

נהיגה במכונית משומשת נותנת לך את היתרון שאין לך תשלום לרכב אם אתה יכול לשלם במזומן. רק אל תשכחו לתקצב תיקונים ותחזוקה בלתי צפויים! עלויות אלו בדרך כלל אינן מכוסות עבור מכונית משומשת, ותיקון רכב ישן עלול לעלות ביוקר.

 

בסופו של דבר, זה מסתכם בהעדפה. האם אתה מעדיף עלות רכב קבועה בכל חודש בצורת תשלום רכב או ליסינג? או האם תעדיף תיקוני רכב מדי פעם?

 

חיסכון משוער: עד 1,000 ש"ח לחודש.

קנה פריטים איכותיים

לפני כעשר שנים, אחד מחברינו קנה גריל וובר. בזמנו זה עלה לו 250 דולר, שנראה כמו הרבה להוציא על גריל. אבל נחשו מה? הקיץ הזה, כשניגשנו לביתו לבישול, הוא עדיין בישל המבורגרים על אותו גריל.

 

אז כמה עלה הגריל הזה? רובם יגידו 250 דולר. אבל התשובה הנכונה היא 25$. עלות הבעלות על הגריל הזה הייתה רק 25 דולר בשנה, ובכל שנה שהוא מחזיק אותו, המספר הזה מצטמצם.

 

קניית דברים זולים כמעט תמיד תעלה לך יותר בטווח הארוך. במקום זאת, השקיעו בפריטים איכותיים שיחזיקו לכם זמן רב ותטפלו בהם!

 

חיסכון משוער: עד מאות שקלים לשנה.

שקול את ההשפעות ארוכות הטווח של כל דבר שאתה קונה

זה אחד הטיפים האהובים עלינו! מקצועני מכירות ושיווק הם מומחים לגרום לך להתמקד אך ורק בעלות מראש של משהו. "גור הכלבים היפה הזה יעלה לך רק 2,000 ש"ח, הג'קוזי המפואר הזה יעלה לך רק 5,000 ש"ח"

ובכן נחש מה? שניהם הולכים לעלות לך הרבה יותר מהעלות המוקדמת. עכשיו, אל תבינו אותנו לא נכון. אנחנו אוהבי כלבים כאן, אז אם תשאלו אותנו, העלויות ארוכות הטווח של בעלות על חיות מחמד שוות את זה! רק וודא שיש תקציב עבור כדורי הפרווה הקטנים והחמודים האלה.

 

אבל בוא נדבר על הג'קוזי המפואר הזה לרגע. הנה סיפור אמיתי. זוכרים את החבר ההוא שלנו שקנה ​​את הגריל הנחמד? ובכן, הוא החליט לקנות ג'קוזי גם לחצר האחורית שלו. בוא נגיד, כשהוא קיבל את חשבון החשמל הראשון שלו אחרי שקנה ​​את הג'קוזי הזה, הוא רעד.

 

זה היה ינואר, והחשבון שלו קפץ ב-400 ש"ח. שלא לדבר על עלות הכלור ותחזוקה שוטפת אחרת. אלו היבטים של בעלות על ג'קוזי שאיש המכירות השאיר בחוץ מסיבה כלשהי. בכל פעם שאתה מבצע רכישה, שקול תמיד את העלויות לטווח ארוך ולא רק את העלויות המקדימות.

 

חיסכון משוער: עד 1,000 ש"ח לשנה