You are currently viewing איזה סוג של בד בגד ים יחזיק מעמד לשנים הבאות?

איזה סוג של בד בגד ים יחזיק מעמד לשנים הבאות?

אי אפשר להכחיש: בגד ים טוב יכול להיות יקר. למרות שהטנקיני המדהים הזה שאתה בוהה אולי לא נראה כמו משהו יוצא דופן, בגדי הים האיכותיים עשויים מבדים פורצי דרך שעוזרים לו לשרוד מגע עם כימיקלים, מלח וחומרים אחרים תוך שמירה על ההתאמה המדהימה והצבעים התוססים שלו. עם קצת אהבה וטיפול, בגד ים חדש יכול להחזיק מעמד שנים, מה שהופך אותו להשקעה כדאית שתוקיר.

קרם הגנה, כלור, זיעה, קרני UV ובגד הים שלך

ארבעה דברים הם בדרך כלל האיומים הגדולים ביותר על בגד הים שלך – קרם הגנה, כלור, זיעה וקרני UV – וחשיפה חוזרת אליהם תדרדר את החומר לאורך זמן.

שטפו היטב את בגדי הים

כביסה נכונה של בגד הים שלך חיונית כדי שיחזיק מעמד לאורך שנים. יש לנקות את החליפה שלך בכל פעם שאתה לובש אותה, גם אם לא נרטבת, מכיוון שדברים כמו דאודורנט, זיעה ואיפור יכולים לגבות את המחיר שלהם במהירות אם לא מסירים אותם.

 

ראשית, מלאו את הכיור שלכם במים קרירים והוסיפו מעט שמפו או חומר ניקוי עדין. האם ריחות הם בעיה? פשוט יוצקים פנימה שפריץ של חומץ. לאחר מכן, הנח את החליפה שלך בכיור ועבד את מי הסבון לתוך החומר בעזרת הידיים, נקה אותו ביסודיות. אתה יכול לתת לזה להשרות חצי שעה אם אתה רוצה, אבל אף פעם לא בן לילה, מה שיכול לשחרר את הסיבים.

 

שטפו היטב את החליפה, הסר כל שאריות של חומר ניקוי או שמפו. סחטו אותו בעדינות כדי להיפטר מעודף לחות, אך לעולם אל תתפתלו או סחטו בגדי ים, מה שגורם ללחץ על הבד. אם תרצו, הניחו אותו על מגבת, גלגלו אותה ולחץ כלפי מטה כדי לספוג עוד מים.

 

כשתהיה מוכן, תן לבגד הים להתייבש באוויר בזמן שכיבה שטוחה. הרחק אותו מאור שמש ישיר והרחק ממקורות חום, כמו רדיאטור. אל תתלו את החליפה לייבוש, מה שעלול למתוח אותה ולעוות את צורתה.

 

והכי חשוב, אל תכניסו את בגד הים שלכם למכונת הכביסה או למייבש אם אתם רוצים שהוא יחזיק מעמד לאורך שנים. רוב המחזורים הם פשוט מחוספסים מדי עבור בגדי ים, והם יתאמצו, יתמתחו ויתפרקו חומרים עדינים. חומרי ניקוי רגילים יכולים גם לזרוע הרס, ולהשאיר את החליפה שלך דהויה ושקושה. המייבש יכול להיות אפילו יותר גרוע. חום הוא האויב של סיבים כמו לייקרה וספנדקס, אז אל תיכנעו לפיתוי. אם אתה צריך את החליפה שלך יבשה בהקדם האפשרי, עבור עליה בזהירות עם מייבש שיער במצב קריר.

טיפים לשמירה על מראה בגדי ים טוב

הגנה על הבד ממנו עשוי בגד הים שלך תבטיח שהוא יישאר במצב מעולה, אז נקטו כמה אמצעי זהירות בסיסיים. תהיו חכמים בישיבה כשאתם לובשים את החליפה. המשטח המחוספס לאורך דופן הבריכה או כיסא נוח מפוצל עלולים לתפוס אותו, אז הניחו מגבות חוף אישיות לפני שתתיישבו.

 

כמו כן, תמיד כדאי להתקלח לפני הכניסה לבריכת שחייה. השריית הבד של החליפה שלך במים מתוקים מונעת ממנו לספוג יותר מדי מים עם כלור, אחד מהרוצחים המובילים בבגדי ים, וזה לוקח רק דקה.

 

האם אתה מבלה הרבה זמן בג'קוזי? בר מזל! עם זאת, זמן ממושך בישיבה במים חמים שעברו טיפול כימי יכול לעשות מספר רב של בגדי ים. שמור חליפה ישנה בסביבה עבור טבילה מרגיעה ושמור את הטוב ביותר שלך לטיולים לחוף הים או לבריכה.

 

אחרי שלבשת את בגד הים שלך, תמיד תן לו שטיפה במים קרים מיד. זה בסדר לחכות קצת (כמו כמה שעות) לפני שטיפתו, אבל החזקתו מתחת לכיור תשטוף חומרים מאכלים לפני שהם יכולים לעשות את הגרוע ביותר שלהם. אל תשאירו גם חליפת רטובה בתיק להרבה זמן, שכן עובש וטחב עלולים להופיע במהירות.

 

לקולקציה החדשה של בגדי ים מעוצבים לנשים לחצו כאן.